Blitzwolf BW-LT27 Ürün İncelemesi

Blitzwolf BW-LT27 Ürün İncelemesi , bugünkü yazımızda sizlere Blitzwolf markasının BW-LT27 modelli akıllı ampulünü tanıtacağım.

 

 


KARGO VE FİYAT

Ürün yaklaşık 14-16 gün arasında aras kargo ile vergisiz bir şekilde elime ulaştı. Ürünün fiyatı şuan 15 dolar olarak gözüküyor fakat ben aşağıya ürünün linkini ve indirim kuponunu ekleyeceğim. Kupon sayesinde 10 dolar gibi bir fiyata alabileceksiniz. (Kargo hariç) Şimdi ise gelelim ürünümüze.

Ürün linki – https://bit.ly/3cmKSGW

İndirim kodu, maalesef şuan promosyonlu satışta olduğu için uygulanmaz.

blitzwolf® bw-lt27 ac100-240v rgbww + cw 9w e27 app smart led ...
Blitzwolf BW-LT27 Ürün İncelemesiÜRÜNE İLK BAKIŞ

Gördüğünüz gibi Blitzwolf markasının genellikle kullandığı sade yeşil-beyaz kutu tasarımı ile bizi karşılıyor. Kutu arkası bilgilere gelecek olursak model, waat değeri, lümen, ışık sıcaklığı gibi değerlere yer verilmiş. Şimdi ise gelin ürüne bir göz atalım.

ÜRÜNÜN KUTU AÇILIMINA GEÇİŞ
Ürünün kutusundan bir adet kumanda, bir adet ampul ve 2 adet kitapçık bizleri karşılıyor.

KUMANDAYA DETAYLI BAKIŞ

Ürünün yanında gelen kumanda oldukça şık ve sade bir tasarıma sahip.Üstünde 10 adet açma kapama, gece modu gibi işlevsel tuş bulunan bu kumanda ve 2 adet ince pil ile çalışmakta. 15 santimlik bir uzunluğa sahip olduğu için ele oturan bir yapısı bulunuyor. Açıkcası internetsiz kullanım için gayet yeterli bir kumanda. Özellikle rakip bir ürün olan YeeLight RGB Ampül yerine tercih etme nedenlerimden biri kumandası.

Kumanda da ki tuşlara gelecek olursak,
üst kısımda, açma kapama düğmesi- gece modu bizleri karşılıyor.
orta kısımda ise 5 kademeli ışık şiddetini ve sıcaklığını ayarlayabileceğiniz 4 farklı tuş ve tam ortasında ise 2700k ısı sıcaklığına sahip bir sıcak beyaz tuş bulunmakta. alt kısımda 4 dinamik , 4 statik ve 6 rgb olmak üzere 14 farklı modu kontrol edebileceğiniz 3 farklı tuş bulunuyor.

Smart bulb - BlitzWolf® BW-LT27, E27, 850m, 9W, 2700-6500K,
Ürün kumandası, işlevleri
blitzwolf® bw-lt27 ac100-240v rgbww + cw 9w e27 app smart led ...
3 farklı mod seçeneği
BlitzWolf BW LT11 2M/5M akıllı APP uzaktan kumanda RGBW led ışık ...
Uygulama desteğiÜRÜNE DETAYLI BAKIŞ

Blitzwolf BW-LT27 Ürün İncelemesi , Ürüne gelecek olursak her ne kadar 9 waatlık ve 850 lümen bir güce sahip olsa da günümüz kullanımında bir odayı gayet yeterince aydınlatabiliyor.
Tasarımına gelecek olursak oldukça sade beyaz bir tasarıma sahip, materyal olarak ABS+PC kullanılmış. Tamı tamına 180glık bir ağırlığa sahip. Ağırlığı konusunda hafif denebilir, gerçi bu tür cihazların çoğunluğu bu ağırlıkta. Gayet sağlam diyebiliriz. Aydınlatma için 28 adet küçük led sayesinde 16 milyon renk olanağı sağlayabilmekte. 3 farklı modu (rgb+sıcak beyaz+ soğuk beyaz) ile istediğiniz renkleri veya sade bir ampül olarak kullanabilirsiniz.

Cihazı hem wifi üzerinden hemde uzaktan kumanda üzerinden kontrol edebiliyorsunuz. Dilerseniz sesli komut özelliği sayesinde alexa, google asistan üzerinden kullanabilirsiniz. Ayriyetten 3 farklı uygulama(BlitzWolf, Smart Life, Tuya) desteği de bulunmakta, hem ios cihazınızdan hem de android cihazınızdan aşağıdaki linkler sayesinde uygulamaları indirebilirsiniz.

Zaman özelliği sayesinde belirli saatler aralığında çalıştırabilir, isterseniz kapatabilirsiniz. Gruplama yaparak bir odada bulunan bütün cihazları tek tuş ile yönetebilirsiniz.

UYGULAMA KURULUMU

Cihazı wifi üzerinden kontrol edebilmeniz için google play veya ios market üzerinden cihazın desteklediği 3 uygulamadan birini kurmanız gerekmektedir.
Ben ise resmi uygulaması olan blitzwolf uygulamasını kuracağım. İlk önce yapmamız gereken şey google play üzerinden blitzwolf uygulamasını indirmek olacak sonrasında ise uygulamayı açıp bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Hesabınızı oluşturduktan sonra sizleri sade ve işlevli bir arayüz karşılayacaktır. Bu arayüz üzerinden isterseniz parlaklık ve ısı sıcaklığı ayarı yapabilir, dilerseniz rgb olarak kullanabilir, dilerseniz buradaki 8 mod sayesinde mod geçişi yapabilirsiniz. Bu kısımdaki modları kişiselleştirmek isterseniz edit kısmından düzenleyebilirsiniz. Eski halinde getirmek içinse reset tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Eğer zamanlama özelliğini kullanmak isterseniz şu kısımdan direkt programlama sayesinde aç-kapa yapabilirsiniz.

Bu kısımdan ise gruplama yaparak tek bir yerden bütün cihazları yönetebilirsiniz.

UYGULAMAYA CİHAZ EKLEME

Cihaz eklemek için sağ üstte bulunan + tuşu ile istediğiniz cihazı ekleyebilirsiniz. Bu ürün için aydınlatma kısmından wi-fi olanı seçmemiz gerekmektedir. Cihazı eklerken sizden anahtar ile 3 kez aç kapa yaptıktan sonra yanıp sönen kırmızı ışık moduna getirmenizi isteyecektir. Bunu yaptıktan sonra wifi şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Sonrasında ise wifi üzerinden cihazı bulup otomatik bir şekilde bağlantıyı yapacaktır. Dilerseniz cihaz ismini değiştirebilirsiniz.

ÜRÜNÜ SESLİ KOMUT İLE YÖNETME

Cihazı sesli komut özelliği ile kullanmak isteyenler için ek bir uygulama indirmesi gerekmektedir. Google Home uygulamasını app marketlerden kurduktan sonra google hesabınız ile giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra arayüzde direk bizi ayarlar düğmesi karşılıyor, bu düğmeye bastıktan sonra google ile çalışır kısmından blitzwolf hesabımızı bağlamamız gerekiyor.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.