Türkiye Hızlı Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Banggood Türkiye Fırsatları Telegram Grubuna Katıl!

Türkiye Hızlı Kargo Takibi, Banggood Türkiye’ye özel gönderim seçeneklerinden biri olan “Turkey Direct Mail” takibi nasıl yapılır?

Son zamanlarda vergi dahil kargo sistemi ile beraberinde gelen gönderim yöntemi olan “Türkiye Hızlı Kargo” veya bir başka adıyla “Turkey Direct Mail” Banggood Türkiye müşterilerine özel yaptığı güzelliklerden biri denebilir.

Türkiye Hızlı Kargo Takibi, özellikle son zamanlarda çıkan vergi muafiyetinin kaldırılması yüzünden oldukça tercih edilebilir bir gönderim yöntemi olan “Türkiye Hızlı Kargo” oldukça hızlı bir şekilde kargoları müşterilere ulaştırıyor! Ürün kargolandıktan sonra 1-2 hafta içinde elinize ulaşmaktadır. Türkiye içinde ise diğer yurt dışı sitelerinin teslimatını yapan “PTT Kargo” yerine “YURTİÇİ Kargo” tarafından teslimatı yapılmaktadır.

Şimdi ise asıl konumuza gelelim 🙂

1- İlk önce Banggood uygulamasından veya sitesinden Siparişlerim kısmına giriyoruz.

2- Siparişlerim kısmında bulunan “Takip” butonuna tıklıyoruz.

3- Takip kısmına girdikten sonra ALJPK ile başlayıp YQ ile biten takip numaramızı alıyoruz.

4- Kodu kopyaladıktan sonra http://www.alljoylogistics.com/tr/trace.html sitesine gidip kodu yapıştırıyoruz ve “TAKİP” butonuna basıyoruz.

Bu siteden yalnızca Türkiye’ye giriş yapana kadar takip edebilirsiniz. Eğer Türkiye’ye giriş yaptıktan sonra da takip etmek isterseniz. Yurtiçi Kargo uygulamasını Google Play veya APP Store’dan indirdikten sonra üye olup adres ekleyiniz. Gönderileriniz İstanbul’a ulaştıktan 1-2 gün içinde Yurtiçi Kargo uygulamasında bulunan GÖNDERİ TAKİBİ kısmına otomatik düşecektir.

Eğer düşmüyor ise Yurtiçi Kargo müşteri hizmetlerini arayarak telefon numaranızla sorgulama yaparak bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri : 444 99 99

*Yukarıdaki resme tıklayarak direk arama yapabilirsiniz!

Kargonuzda herhangi bir sorun olduğunu düşünüyorsanız kontrol amaçlı bana telegram üzerinden ulaşabilirsiniz @mbatuhanokur

Konu ile alakalı aklınıza takılan soruları bana yorumlar* kısmından belirtebilirsiniz!

*Eğer eksik bulduğunuz bir yer varsa yorumlar kısmında belirtiniz.

Ayrıca Banggood gibi yurt dışı sitelerinin indirim kodları, fırsatlar ve daha fazlası için Telegram grubumuza bekleriz! t.me/banggoodtr

Banggood Türkiye Fırsatları Telegram Grubuna Katıl!

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.